Titova smrt je sprečila da se film “Ko to tamo peva” snimi po predviđenom scenariju.
Prvobitno, u planu je bila scena u kojoj dva dečaka izlaze iz autobusa. Trebalo je da se pojavi nekoliko životinja dompremljenih iz italijanskog cirkusa i da sve liči na scenu apokalipse. Direktor filma je bio u dogovoru sa vlasnikom cirkusa u Italiji, koji dolazi u Beograd i ima dresirane životinje.
U momentu kada je proglašena smrt Josipa Broza Tita, svim strancima se zabranio ulaz u zemlju, tako da su granice bile zatvorene, a životinje naravno nisu ni mogle da se dopreme.
Na taj način, film je završen onako kako je završen. To što nije snimljeno na kraju filma “Ko to tamo peva”, iskorišćeno je za početak filma “Andergraund”.


